HAKKIMIZDA

Madeni Yağ ve Filtrede çözüm ortağınız..

 

Firmamız 2001 yılında toptan madeni yağ ve oto bakım ürünleri pazarlamasına başlamıştır. 

Sonraki yıllarda Alpet Madeni Yağ bölge distribütörlüğünü de alarak ülkemizin yerli sermayeli madeni yağ firmasına bölgesel olarak destek vermiştir, vermeye de devam etmektedir.

2010 yılında Şampiyon Filtreyi, sonraki yıllarda da Motoec Filtre, Delsa FiltreBavaria FiltreBaldwin Filtre bölge bayiliğini de alarak ürün gamını genişletmiştir.  

Madeni yağ ve Filtre sektöründe her geçen gün ürün çeşitliliğini artırarak (1500 çeşit ürün ile) pazar payını yükselten firmamız, tecrübe ve bilgi birikimini müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.

 Vizyonumuz


Madeni yağ sektöründe her zaman müşteri beklentilerine en iyi şekilde cevap verebilen ve rakiplerinin daima önünde yer alan bir firma olmak.

 Misyonumuz


Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm önerilerini sunan, geniş ürün ve hizmet yelpazesini müşterilerine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmak.

yükleniyor..